Kwatery Zivogosce

Przewodniki turystyczne

Reklama

Croatia Culture
Croatia Rafting
Croatia Culture

Zivogosce

Zivogosce - kwatery prywatne: apartamenty i pokoje. Rezerwujcie apartament czy pokój i spędźcie niezapomniany wypoczynek!

Zivogosce

Pokazane 1 - 4 wyników wyszukiwania ( totalnie obiektów: 4)
Apartamenty - OS1899 - Zivogosce - Riwiera Makarska

i
INFORMACJE OGÓLNE: W obiekcie są wynajmowane apartamenty. Liczba apartamentów do wynajęcia i ich pojemność jestA(2+1),A(4+1),A(6+2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
UDOGODNIENIA I WYPOSAŻENIE : bezpłatny parking na terenie obiektu.
DODATKOWE USŁUGI : usługa prania u właściciela za dopłatą, łóżeczko dziecięce na zamówienie - bezpłatnie, bezpłatne korzystanie z grilla , miejsce do cumowania łodzi za dopłatą (obowiązkowe uprzednie zawiadomienie).
PLAŻE BLISKO OBIEKTU: żwirowa plaża.
ODLEGŁOŚCI: Najbliższa plaża jest oddalona 200 m. Obiekt jest oddalony 50 mod morza. Centrum miasta jest oddalony 100 m. Sklep spożywczy - 150 m. Najbliższa restauracja - 150 m. Najjbliższe ambulatorium/szpital jest - 18000 m. Najbliższy transport publiczny (autobus itp.) - 300 m. Lotnisko - 110 km. Dworzec kolejowy - 100 km. Port promowy - 18,70 km. Najbliższy park krajobrazowy - 10 km. Park narodowy - 130 km.
Apartamenty - OS1899 - Zivogosce - Riwiera Makarska

plaża: 200 m, morze: 50 m, centrum miasta: 100 m Cennik 2015. (EUR):
kwatery/nocleg

i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A1. W apartamencie jest/są 2 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 1 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (2+1). Apartament ma 25 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. Liczba sypialni: 1. Liczba łazienek: 1. Liczba balkonów: 1.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest płytki. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≥ 160 cm). Dostawka/wki: jeden fotel/kanapa rozkładana dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia i jadalnia znajdują się w tym samym pomieszczeniu. Na podłodze jest: płytki.
WYPOSAŻENIE: ogrzewanie (wliczone w cenę), TV, kanały satelitarne, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone, klimatyzacja w jednej sypialni (wliczona w cenę).
WYPOSAŻENIE KUCHNI : stół i krzesła, zlewozmywak, kuchenka z dwiema płytami do gotowania, piekarnik elektryczny, lodówka, zamrażalnik, kuchenka mikrofalowa, czajnik.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, apartament znajduje się od strony morza (sea side).
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 4 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: kabina prysznicowa, toaleta, płytki, suszarka do włosów, ręczniki. W apartamencie znajduje/ją się jeszcze 1 toaleta/y.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 8 m2. Charakterystyki i wyposażenie: jest zadaszony, zestaw do siedzenia, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Wszystkie zwierzęta domowe są akceptowane.
A1(2+1): 26 - 65
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A2. W apartamencie jest/są 4 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 1 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (4+1). Apartament ma 48 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. Liczba sypialni: 2. Liczba łazienek: 2. Liczba balkonów: 2.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest płytki. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≥ 160 cm). Dostawka/wki: jeden fotel/kanapa rozkładana dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon. , W sypialni znajduje się łazienka.
SYPIALNIA (2): Na podłodze sypialni jest płytki. W sypialni jest dwa łóżka jednoosobowe. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon., W sypialni znajduje się łazienka.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia i jadalnia znajdują się w tym samym pomieszczeniu, z pomieszczeń do dziennego pobytu wychodzi się na balkon/taras. Na podłodze jest: płytki.
WYPOSAŻENIE: ogrzewanie (wliczone w cenę), TV, kanały satelitarne, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone, klimatyzacja w jednej sypialni (wliczona w cenę).
WYPOSAŻENIE KUCHNI : stół i krzesła, zlewozmywak, kuchenka z czterema płytami do gotowania, piekarnik elektryczny, kuchenka gazowo-elektryczna, piekarnik, lodówka, zamrażalnik, kuchenka mikrofalowa, czajnik.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, apartament znajduje się od strony morza (sea side).
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 4 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: kabina prysznicowa, toaleta, płytki, suszarka do włosów, ręczniki.
ŁAZIENKA (2): Łazienka ma 4 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: prysznic, toaleta, płytki, suszarka do włosów, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 7 m2. Charakterystyki i wyposażenie: jest zadaszony, zestaw do siedzenia, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze.
BALKON/TARAS (2): Balkon/taras apartamentu ma 14 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest zadaszony, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Wszystkie zwierzęta domowe są akceptowane.
A2(4+1): 52 - 111
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A3. W apartamencie jest/są 6 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 2 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (6+2). Ma 2 gwiazdkę/i. Apartament ma 82 m2. Znajduje się na drugim piętrze. Liczba sypialni: 3. Liczba łazienek: 3. Liczba balkonów: 1.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest kamień. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Dostawka/wki: jedno łóżko turystyczne (składane) dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
SYPIALNIA (2): Na podłodze sypialni jest kamień. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon., W sypialni znajduje się łazienka.
SYPIALNIA (3): Na podłodze sypialni jest kamień. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≥ 160 cm). W sypialni jest dwa łóżka jednoosobowe. Dostawka/wki: jedno łóżko turystyczne (składane) dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia i jadalnia znajdują się w tym samym pomieszczeniu, pokój dzienny jest oddzielony, z pomieszczeń do dziennego pobytu wychodzi się na balkon/taras. Na podłodze jest: kamień. W pomieszczeniu znajduje się jeden fotel/kanapa rozkładana dla dwóch osób dorosłych.
WYPOSAŻENIE: TV, kanały satelitarne, miejsce do siedzenia, stolik w pokoju dziennym, kanapa/fotel, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone, klimatyzacja w trzech sypialniach (wliczona w cenę), ogrzewanie wliczone w cenę (klimatyzacja).
WYPOSAŻENIE KUCHNI : stół i krzesła, zlewozmywak, kuchenka z czterema płytami do gotowania, kuchenka gazowo-elektryczna, piekarnik, lodówka, zamrażalnik, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), kuchenka mikrofalowa.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, apartament znajduje się od strony morza (sea side).
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 4 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: kabina prysznicowa, toaleta, płytki, suszarka do włosów, ręczniki.
ŁAZIENKA (2): Łazienka ma 4 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: kabina prysznicowa, toaleta, płytki, suszarka do włosów, ręczniki.
ŁAZIENKA (3): Łazienka ma 4 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: kabina prysznicowa, toaleta, płytki, suszarka do włosów, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 43 m2. Charakterystyki i wyposażenie: jest zadaszony, zestaw do siedzenia, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Wszystkie zwierzęta domowe są akceptowane.
A3(6+2): 78 - 189
Apartamenty - OS00313ZIVO - Zivogosce - Riwiera Makarska

i
INFORMACJE OGÓLNE: W obiekcie są wynajmowane apartamenty. Liczba apartamentów do wynajęcia i ich pojemność jestA(4+2),A(2+2),A(6+1). Liczba studio apartamentów do wynajęcia i ich pojemność jest 2xSA(2). Check in: 14:00 Check out: 10:00
UDOGODNIENIA I WYPOSAŻENIE : bezpłatny parking na terenie obiektu, wspólny taras dla wszystkich gości w obiekcie, podwórko, ogród, ogród obfitujący w rośliny.
DODATKOWE USŁUGI : bezpłatna usługa prania u właściciela , prysznic na podwórku, łóżeczko dziecięce na zamówienie - bezpłatnie, bezpłatne korzystanie z grilla , możliwość rezerwacji miejsca do cumowania łodzi za dopłatą (obowiązkowe uprzednie zawiadomienie).
PLAŻE BLISKO OBIEKTU: żwirowa plaża.
ODLEGŁOŚCI: Najbliższa plaża jest oddalona 200 m. Obiekt jest oddalony 200 mod morza. Obiekt znajduje się w centrum miasta/miejscowości.. Sklep spożywczy - 100 m. Najbliższa restauracja - 100 m. Najjbliższe ambulatorium/szpital jest - 18000 m. Najbliższy transport publiczny (autobus itp.) - 20 m. Lotnisko - 75 km. Dworzec kolejowy - 7,50 km. Port promowy - 18 km. Najbliższy park krajobrazowy - 180 km.
Apartamenty - OS00313ZIVO - Zivogosce - Riwiera Makarska

plaża: 200 m, morze: 200 m Cennik 2015. (EUR):
kwatery/nocleg

i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A1. W apartamencie jest/są 4 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 2 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (4+2). Apartament ma 60 m2. Znajduje się na parterze. Liczba sypialni: 2. Liczba łazienek: 1. Liczba balkonów: 1.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest parkiet, laminat, płytki. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≥ 160 cm). Dostawka/wki: jedno łóżko turystyczne (składane) dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości.
SYPIALNIA (2): Na podłodze sypialni jest laminat. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≥ 160 cm). Dostawka/wki: jedno łóżko turystyczne (składane) dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia, jadalnia i pokój dzienny znajdują się w oddzielnych pomieszczeniach. Na podłodze jest: laminat.
WYPOSAŻENIE: klimatyzacja w pomieszczeniach do pobytu (wliczona w cenę), TV, kanały satelitarne, telefon, fax, miejsce do siedzenia, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone, ogrzewanie wliczone w cenę (klimatyzacja).
WYPOSAŻENIE KUCHNI : zlewozmywak, kuchenka z czterema płytami do gotowania, kuchenka gazowo-elektryczna, piekarnik, lodówka, zamrażalnik, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), kuchenka mikrofalowa, zmywarka, żelazko.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, na ogród, na góry, widok panoramiczny na miasto, apartament znajduje się od strony morza (sea side).
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 5 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: wanna, toaleta, płytki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 30 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, znajduje się na parterze (taras ogrodowy), znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze, widok na ogród, widok panoramiczny .
ZWIERZĘTA DOMOWE : Jest możliwość akceptacji zwierząt domowych tylko po uprzednim zawiadomieniu i umówieniu.
A1(4+2): 78 - 156
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Ekskluzywna oferta agencji To Islands Travel. Rezerwacja możliwa tylko przez nasze biuro. Nazwa studio apartamentu: SA2. W studio apartamencie jest/są 2 łóżko/ek dla osób dorosłych. Pojemność (osoby dorosłe) jest (2). Studio apartament ma 15 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. Kuchnia, pokój dzienny i łóżka znajdują się w jednym pomieszczeniu. Na podłodze jest: laminat. W pokoju znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Jest możliwość wstawienia dostawki/wek: jedno łóżko turystyczne (składane) dla jednej osoby dorosłej
WYPOSAŻENIE : pościel, klimatyzacja (wliczona w cenę), TV, kanały satelitarne, studio apartament jest izolowany akustycznie, palenie wewnątrz studio apartamentu jest dozwolone, ogrzewanie wliczone w cenę (klimatyzacja) .
WYPOSAŻENIE KUCHNI : zlewozmywak, kuchenka z dwiema płytami do gotowania, piekarnik elektryczny, lodówka, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), żelazko.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK ZE STUDIO APARTAMENTU: na morze, na ogród, widok panoramiczny na miasto.
ŁAZIENKA: Łazienka ma 5 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: prysznic, toaleta, płytki, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon studio apartamentu ma 6 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest częściowo zadaszony, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze, widok na ogród.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Jest możliwość akceptacji zwierząt domowych tylko po uprzednim zawiadomieniu i umówieniu (zależnie od typu i rozmiaru zwierzęcia domowego).
A2(2): 26 - 59
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa studio apartamentu: SA3. W studio apartamencie jest/są 2 łóżko/ek dla osób dorosłych. Pojemność (osoby dorosłe) jest (2). Studio apartament ma 15 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. Kuchnia, pokój dzienny i łóżka znajdują się w jednym pomieszczeniu. Na podłodze jest: laminat. W pokoju znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Jest możliwość wstawienia dostawki/wek: jedno łóżko turystyczne (składane) dla jednej osoby dorosłej
WYPOSAŻENIE : pościel, klimatyzacja (wliczona w cenę), TV, kanały satelitarne, studio apartament jest izolowany akustycznie, palenie wewnątrz studio apartamentu jest dozwolone, ogrzewanie wliczone w cenę (klimatyzacja) .
WYPOSAŻENIE KUCHNI : zlewozmywak, kuchenka z dwiema płytami do gotowania, piekarnik elektryczny, lodówka, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), żelazko.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK ZE STUDIO APARTAMENTU: na morze, na ogród, widok panoramiczny .
ŁAZIENKA: Łazienka ma 5 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: prysznic, toaleta, płytki, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon studio apartamentu ma 6 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest częściowo zadaszony, widok na morze, widok na ogród, widok panoramiczny .
ZWIERZĘTA DOMOWE : Jest możliwość akceptacji zwierząt domowych tylko po uprzednim zawiadomieniu i umówieniu (zależnie od typu i rozmiaru zwierzęcia domowego).
A3(2): 26 - 59
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A4. W apartamencie jest/są 2 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 2 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (2+2). Apartament ma 24 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. Liczba sypialni: 1. Liczba łazienek: 1. Liczba balkonów: 2.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest laminat. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Dostawka/wki: jedno łóżko turystyczne (składane) dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon. , W sypialni znajduje się łazienka.
SYPIALNIA (2): Na podłodze sypialni jest płytki. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon., W sypialni znajduje się łazienka.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : z pomieszczeń do dziennego pobytu wychodzi się na balkon/taras. Na podłodze jest: płytki.
WYPOSAŻENIE: klimatyzacja w pomieszczeniach do pobytu (wliczona w cenę), TV, kanały satelitarne, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone, ogrzewanie wliczone w cenę (klimatyzacja).
WYPOSAŻENIE KUCHNI : zlewozmywak, kuchenka z dwiema płytami do gotowania, piekarnik elektryczny, lodówka, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), żelazko.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, na ogród, widok panoramiczny , apartament znajduje się od strony morza (sea side).
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 5 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: prysznic, toaleta, płytki, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 6 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest częściowo zadaszony, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze, widok na ogród, widok panoramiczny .
BALKON/TARAS (2): Balkon/taras apartamentu ma 6 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest częściowo zadaszony, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze, widok na ogród, widok panoramiczny.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Jest możliwość akceptacji zwierząt domowych tylko po uprzednim zawiadomieniu i umówieniu.
A4(2+2): 52 - 91
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A5. W apartamencie jest/są 6 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 1 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (6+1). Apartament ma 75 m2. Znajduje się na drugim piętrze. Liczba sypialni: 3. Liczba łazienek: 1. Liczba balkonów: 2.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest parkiet. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Dostawka/wki: jedno łóżko turystyczne (składane) dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
SYPIALNIA (2): Na podłodze sypialni jest parkiet. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Dostawka/wki: jedno łóżko turystyczne (składane) dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon., W sypialni znajduje się łazienka.
SYPIALNIA (3): Na podłodze sypialni jest parkiet. W sypialni jest dwa łóżka jednoosobowe. Dostawka/wki: jedno łóżko turystyczne (składane) dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia, jadalnia i pokój dzienny znajdują się w tym samym pomieszczeniu. Na podłodze jest: parkiet. W pomieszczeniu znajduje się jeden fotel/kanapa rozkładana dla dwóch osób dorosłych.
WYPOSAŻENIE: klimatyzacja w pomieszczeniach do pobytu (wliczona w cenę), TV, kanały satelitarne, stolik w pokoju dziennym, kanapa/fotel, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone, ogrzewanie wliczone w cenę (klimatyzacja).
WYPOSAŻENIE KUCHNI : stół i krzesła, zlewozmywak, kuchenka z czterema płytami do gotowania, piec gazowy, piekarnik, lodówka, zamrażarka skrzyniowa, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), kuchenka mikrofalowa, żelazko.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, na ogród, na góry, widok panoramiczny .
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 4 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: prysznic, toaleta, płytki, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 30 m2. Charakterystyki i wyposażenie: jest zadaszony, zestaw do siedzenia, widok na morze, widok na góry, widok panoramiczny .
ZWIERZĘTA DOMOWE : Jest możliwość akceptacji zwierząt domowych tylko po uprzednim zawiadomieniu i umówieniu.
A5(6+1): 78 - 156
Apartamenty - OS00213ZIVO - Zivogosce - Riwiera Makarska

i
INFORMACJE OGÓLNE: W obiekcie są wynajmowane apartamenty. Liczba apartamentów do wynajęcia i ich pojemność jest2xA(4+2),2xA(2+1),. Check in: 14:00 Check out: 10:00
UDOGODNIENIA I WYPOSAŻENIE : bezpłatny parking na terenie obiektu, ogród obfitujący w rośliny.
DODATKOWE USŁUGI : usługa prania u właściciela za dopłatą, łóżeczko dziecięce na zamówienie - bezpłatnie, bezpłatne korzystanie z grilla , miejsce do cumowania łodzi za dopłatą (obowiązkowe uprzednie zawiadomienie), możliwość rezerwacji miejsca do cumowania łodzi za dopłatą (obowiązkowe uprzednie zawiadomienie).
PLAŻE BLISKO OBIEKTU: żwirowa plaża, kamienna plaża, betonowa plaża, plaża nudystów, imprezy na plaży.
ODLEGŁOŚCI: Najbliższa plaża jest oddalona 100 m. Obiekt jest oddalony 100 mod morza. Centrum miasta jest oddalony 50 m. Sklep spożywczy - 50 m. Najbliższa restauracja - 50 m. Najjbliższe ambulatorium/szpital jest - 20000 m. Najbliższy transport publiczny (autobus itp.) - 300 m. Lotnisko - 90 km. Dworzec kolejowy - 90 km. Port promowy - 6 km.
Apartamenty - OS00213ZIVO - Zivogosce - Riwiera Makarska

plaża: 100 m, morze: 100 m, centrum miasta: 50 m Cennik 2015. (EUR):
kwatery/nocleg

i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A1. W apartamencie jest/są 4 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 2 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (4+2). Apartament ma 45 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. Liczba sypialni: 2. Liczba łazienek: 1. Liczba balkonów: 2.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest laminat. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Dostawka/wki: jeden fotel/kanapa rozkładana dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
SYPIALNIA (2): Na podłodze sypialni jest laminat. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Dostawka/wki: jeden fotel/kanapa rozkładana dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia i jadalnia znajdują się w tym samym pomieszczeniu. Na podłodze jest: płytki.
WYPOSAŻENIE: klimatyzacja w pomieszczeniach do pobytu za dopłatą, wentylator podłogowy, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone, ogrzewanie (klimatyzacja) za dopłatą.
WYPOSAŻENIE KUCHNI : stół i krzesła, zlewozmywak, kuchenka z czterema płytami do gotowania, piekarnik elektryczny, piekarnik, lodówka, zamrażalnik, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso).
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, widok panoramiczny , apartament znajduje się od strony morza (sea side).
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 4 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: prysznic, toaleta, płytki, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 10 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest częściowo zadaszony, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze.
BALKON/TARAS (2): Balkon/taras apartamentu ma 10 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest częściowo zadaszony, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Jest możliwość akceptacji zwierząt domowych tylko po uprzednim zawiadomieniu i umówieniu.
A1(4+2): 53.10 - 111
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A3. W apartamencie jest/są 2 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 1 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (2+1). Ma 3 gwiazdkę/i. Apartament ma 45 m2. Znajduje się na drugim piętrze. Liczba sypialni: 1. Liczba łazienek: 1. Liczba balkonów: 1.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest laminat. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≥ 160 cm). Dostawka/wki: jeden fotel/kanapa rozkładana dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia i jadalnia znajdują się w tym samym pomieszczeniu. Na podłodze jest: płytki.
WYPOSAŻENIE: klimatyzacja w pomieszczeniach do pobytu za dopłatą, TV, kanały satelitarne, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone, ogrzewanie (klimatyzacja) za dopłatą.
WYPOSAŻENIE KUCHNI : stół i krzesła, zlewozmywak, kuchenka z dwiema płytami do gotowania, piekarnik elektryczny, lodówka, zamrażalnik, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), kuchenka mikrofalowa.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, widok panoramiczny .
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 4 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: prysznic, toaleta, płytki, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 10 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest częściowo zadaszony, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Jest możliwość akceptacji zwierząt domowych tylko po uprzednim zawiadomieniu i umówieniu.
A3(2+1): 35.10 - 68
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A4. W apartamencie jest/są 2 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 1 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (2+1). Ma 3 gwiazdkę/i. Apartament ma 45 m2. Znajduje się na drugim piętrze. Liczba sypialni: 1. Liczba łazienek: 1. Liczba balkonów: 1.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest laminat. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≥ 160 cm). Dostawka/wki: jeden fotel/kanapa rozkładana dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia i jadalnia znajdują się w tym samym pomieszczeniu. Na podłodze jest: płytki.
WYPOSAŻENIE: klimatyzacja w pomieszczeniach do pobytu za dopłatą, TV, kanały satelitarne, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone, ogrzewanie (klimatyzacja) za dopłatą.
WYPOSAŻENIE KUCHNI : stół i krzesła, zlewozmywak, kuchenka z dwiema płytami do gotowania, piekarnik elektryczny, lodówka, zamrażalnik, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), kuchenka mikrofalowa.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, widok panoramiczny .
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 4 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: prysznic, toaleta, płytki, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 10 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest częściowo zadaszony, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Jest możliwość akceptacji zwierząt domowych tylko po uprzednim zawiadomieniu i umówieniu.
A4(2+1): 35.10 - 68
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A5. W apartamencie jest/są 4 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 2 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (4+2). Apartament ma 60 m2. Znajduje się na parterze. Liczba sypialni: 2. Liczba łazienek: 1. Liczba balkonów: 1.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest dywan, płytki. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Dostawka/wki: jeden fotel/kanapa rozkładana dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
SYPIALNIA (2): Na podłodze sypialni jest dywan, płytki. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Dostawka/wki: jeden fotel/kanapa rozkładana dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia, jadalnia i pokój dzienny znajdują się w tym samym pomieszczeniu, z pomieszczeń do dziennego pobytu wychodzi się na balkon/taras. Na podłodze jest: płytki.
WYPOSAŻENIE: klimatyzacja w pomieszczeniach do pobytu za dopłatą, wentylator podłogowy, TV, kanały satelitarne, stolik w pokoju dziennym, kanapa/fotel, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone, ogrzewanie (klimatyzacja) za dopłatą.
WYPOSAŻENIE KUCHNI : stół i krzesła, zlewozmywak, kuchenka z czterema płytami do gotowania, piekarnik elektryczny, piekarnik, lodówka, zamrażalnik, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), żelazko.
INTERNET : nie jest internet.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, apartament znajduje się od strony morza (sea side).
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 6 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: prysznic, toaleta, płytki, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 15 m2. Charakterystyki i wyposażenie: jest zadaszony, zestaw do siedzenia, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Jest możliwość akceptacji zwierząt domowych tylko po uprzednim zawiadomieniu i umówieniu.
A5(4+2): 53.10 - 111
Apartamenty i pokoje - OSA00113ZIVO - Zivogosce - Riwiera Makarska

i
INFORMACJE OGÓLNE: W obiekcie są wynajmowane apartamenty i pokoje. Liczba apartamentów do wynajęcia i ich pojemność jestA(6+2),A(4+2)A(2+1),A(2+2). Liczba pokoi oddzielonych do wynajęcia i ich pojemność jest R(2),R(3). Check in: 14:00 Check out: 09:00
UDOGODNIENIA I WYPOSAŻENIE : bezpłatny parking na terenie obiektu, ogród obfitujący w rośliny.
DODATKOWE USŁUGI : usługa prania u właściciela za dopłatą, bezpłatne korzystanie z grilla .
PLAŻE BLISKO OBIEKTU: żwirowa plaża, plaża z Błękitną Flagą - specjalny symbol czystego morza i udogodnień oferowanych na plaży, plaża nudystów.
ODLEGŁOŚCI: Najbliższa plaża jest oddalona 50 m. Obiekt jest oddalony 50 mod morza. Obiekt znajduje się w centrum miasta/miejscowości.. Obiekt znajduje się w historycznym centrum mista.. Centrum miasta jest oddalony 50 m. Sklep spożywczy - 50 m. Najbliższa restauracja - 50 m. Najjbliższe ambulatorium/szpital jest - 15000 m. Najbliższy transport publiczny (autobus itp.) - 50 m. Lotnisko - 80 km. Dworzec kolejowy - 80 km. Port promowy - 5 km. Najbliższy park krajobrazowy - 20 km. Park narodowy - 20 km.
Apartamenty i pokoje - OSA00113ZIVO - Zivogosce - Riwiera Makarska

plaża: 50 m, morze: 50 m, centrum miasta: 50 m Cennik 2015. (EUR):
kwatery/nocleg

i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A1. W apartamencie jest/są 6 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 2 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (6+2). Ma 3 gwiazdkę/i. Apartament ma 80 m2. Znajduje się na parterze. Liczba sypialni: 3. Liczba łazienek: 2. Liczba balkonów: 1.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest płytki. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Dostawka/wki: jeden fotel/kanapa rozkładana dla jednej osoby dorosłej. Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon. , W sypialni znajduje się łazienka.
SYPIALNIA (2): Na podłodze sypialni jest płytki. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon., W sypialni znajduje się łazienka.
SYPIALNIA (3): Na podłodze sypialni jest płytki. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia i jadalnia znajdują się w tym samym pomieszczeniu, pokój dzienny jest oddzielony, z pomieszczeń do dziennego pobytu wychodzi się na balkon/taras. Na podłodze jest: płytki. W pomieszczeniu znajduje się jeden fotel/kanapa rozkładana dla dwóch osób dorosłych.
WYPOSAŻENIE: TV, kanały satelitarne, miejsce do siedzenia, kanapa/fotel, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone.
WYPOSAŻENIE KUCHNI : stół i krzesła, zlewozmywak, piekarnik elektryczny, lodówka, zamrażalnik, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), kuchenka mikrofalowa, toster.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, na ogród, widok panoramiczny , apartament znajduje się od strony morza (sea side).
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 5 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: wanna, toaleta, płytki, ręczniki. W apartamencie znajduje/ją się jeszcze 1 toaleta/y.
ŁAZIENKA (2): Łazienka ma 5 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: wanna, toaleta, płytki, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 100 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest częściowo zadaszony, znajduje się na parterze (taras ogrodowy), znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze, widok na ogród.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
A1(6+2): 189 - 234
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A2. W apartamencie jest/są 4 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 2 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (4+2). Ma 3 gwiazdkę/i. Apartament ma 70 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. Liczba sypialni: 2. Liczba łazienek: 1. Liczba balkonów: 2.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest dywan, parkiet. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). W sypialni jest jedno łóżko jednoosobowe (dla jednej osoby). Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
SYPIALNIA (2): Na podłodze sypialni jest dywan, parkiet. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). W sypialni jest jedno łóżko jednoosobowe (dla jednej osoby). Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia, jadalnia i pokój dzienny znajdują się w tym samym pomieszczeniu, z pomieszczeń do dziennego pobytu wychodzi się na balkon/taras. Na podłodze jest: płytki. W pomieszczeniu znajduje się jeden fotel/kanapa rozkładana dla jednej osoby dorosłej.
WYPOSAŻENIE: klimatyzacja w pomieszczeniach do pobytu za dopłatą, TV, kanały satelitarne, miejsce do siedzenia, kanapa/fotel, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone, ogrzewanie (klimatyzacja) za dopłatą.
WYPOSAŻENIE KUCHNI : stół i krzesła, zlewozmywak, kuchenka z czterema płytami do gotowania, piekarnik, lodówka, zamrażalnik, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), kuchenka mikrofalowa, toster.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, na ogród, widok panoramiczny , apartament znajduje się od strony morza (sea side).
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 7 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: wanna, toaleta, płytki, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 25 m2. Charakterystyki i wyposażenie: jest zadaszony, zestaw do siedzenia, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze, widok na ogród.
BALKON/TARAS (2): Balkon/taras apartamentu ma 4 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest zadaszony, znajduje się od strony morza (sea side), widok na ogród.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
A2(4+2): 117 - 169
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A3. W apartamencie jest/są 2 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 1 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (2+1). Ma 3 gwiazdkę/i. Apartament ma 30 m2. Znajduje się na poddaszu. Liczba sypialni: 1. Liczba łazienek: 1. Liczba balkonów: 1.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest płytki. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia, jadalnia i pokój dzienny znajdują się w tym samym pomieszczeniu, z pomieszczeń do dziennego pobytu wychodzi się na balkon/taras. Na podłodze jest: płytki. W pomieszczeniu znajduje się jeden fotel/kanapa rozkładana dla jednej osoby dorosłej.
WYPOSAŻENIE: ogrzewanie (wliczone w cenę), miejsce do siedzenia, stolik w pokoju dziennym, kanapa/fotel, palenie wewnątrz apartamentu jest dozwolone.
WYPOSAŻENIE KUCHNI : stół i krzesła, zlewozmywak, kuchenka z czterema płytami do gotowania, kuchenka gazowo-elektryczna, piekarnik, lodówka, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), kuchenka mikrofalowa, toster.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: na morze, na góry, widok panoramiczny , apartament znajduje się od strony morza (sea side).
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 4 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: prysznic, toaleta, płytki, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 15 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest częściowo zadaszony, znajduje się od strony morza (sea side), widok na góry, widok panoramiczny .
ZWIERZĘTA DOMOWE : Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
A3(2+1): 65 - 91
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa apartamentu: A4. W apartamencie jest/są 2 łóżko/ek dla osób dorosłych. Do dyspozycji jest/są 2 dostawka/ek. Pojemność (osoby dorosłe) jest (2+2). Ma 3 gwiazdkę/i. Apartament ma 30 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. Liczba sypialni: 1. Liczba łazienek: 1. Liczba balkonów: 1.
SYPIALNIA (1): Na podłodze sypialni jest płytki. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Pościel jest do dyspozycji gości., Z sypialni wychodzi się na balkon. , W sypialni znajduje się łazienka.
POMIESZCZENIA DO POBYTU : kuchnia, jadalnia i pokój dzienny znajdują się w tym samym pomieszczeniu, z pomieszczeń do dziennego pobytu wychodzi się na balkon/taras. Na podłodze jest: płytki. W pomieszczeniu znajduje się jeden fotel/kanapa rozkładana dla dwóch osób dorosłych.
WYPOSAŻENIE: klimatyzacja w jednej sypialni za dopłatą, ogrzewanie (klimatyzacja) za dopłatą.
WYPOSAŻENIE KUCHNI : stół i krzesła, zlewozmywak, kuchenka z dwiema płytami do gotowania, piekarnik elektryczny, lodówka, zamrażalnik, ekspres do kawy/herbaty (filtrowy lub espresso), kuchenka mikrofalowa, toster.
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK Z APARTAMENTU: częściowy widok na morze, na góry, widok panoramiczny , apartament znajduje się od strony morza (sea side).
ŁAZIENKA (1): Łazienka ma 4 m2. Dysponuje następnym wyposażeniem: prysznic, toaleta, płytki, ręczniki.
BALKON/TARAS (1): Balkon/taras apartamentu ma 15 m2. Charakterystyki i wyposażenie: jest zadaszony, zestaw do siedzenia, znajduje się od strony morza (sea side), częściowy widok na morze, widok na góry, widok panoramiczny .
ZWIERZĘTA DOMOWE : Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
A4(2+2): 78 - 104
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa pokoju: R3. W pokoju jest/są 2 łóżko/ek dla osób dorosłych. Pojemność (osoby dorosłe) jest (2). Ma 3 gwiazdkę/i. Pokój ma 9,50 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. W pokoju znajduje/ją się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Goście mają do dyspozycji pościel., Wspólna kuchnia jest do dyspozycji gości.
WYPOSAŻENIE: Na podłodze pokoju jest: płytki. Wyposażenie pokoju jest następne: klimatyzacja za dopłatą, lodówka, ekspres do kawy/herbaty, palenie wewnątrz pokoju jest dozwolone, ogrzewanie wliczone w cenę (klimatyzacja).
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK I POŁOŻENIE POKOJU: na morze, na ogród, na góry, widok panoramiczny .
ŁAZIENKA : Łazienka ma 4 m2. Łazienka dysponuje następnym wyposażeniem: kabina prysznicowa, toaleta, ręczniki, płytki.
BALKON : Balkon pokoju ma 3 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest zadaszony, znajduje się od strony morza (sea side), widok na morze, widok na ogród, widok na góry.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
R3(2): 39 - 65
i
GŁÓWNE CHARAKTERYSTYKI : Nazwa pokoju: R4. W pokoju jest/są 3 łóżko/ek dla osób dorosłych. Pojemność (osoby dorosłe) jest (3). Ma 3 gwiazdkę/i. Pokój ma 16 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. W pokoju znajduje/ją się łóżko małżeńskie (szerokie ≤ 160 cm). Pokój ma jedno łóżko jednoosobowe (dla jednej osoby). Goście mają do dyspozycji pościel., Wspólna kuchnia jest do dyspozycji gości.
WYPOSAŻENIE: Na podłodze pokoju jest: płytki. Wyposażenie pokoju jest następne: klimatyzacja za dopłatą, lodówka, ekspres do kawy/herbaty, przestrzeń do siedzenia, palenie wewnątrz pokoju jest dozwolone, ogrzewanie wliczone w cenę (klimatyzacja).
INTERNET : internet bezprzewodowy (WiFi) wliczony w cenę.
WIDOK I POŁOŻENIE POKOJU: na morze, na ogród, na góry, widok panoramiczny , pokój znajduje się od strony morza (sea side).
ŁAZIENKA : Łazienka ma 4 m2. Łazienka dysponuje następnym wyposażeniem: wanna, toaleta, ręczniki, płytki.
BALKON : Balkon pokoju ma 4 m2. Charakterystyki i wyposażenie: zestaw do siedzenia, jest zadaszony, znajduje się od strony morza (sea side), widok na ogród, widok na góry.
ZWIERZĘTA DOMOWE : Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
R4(3): 59 - 85
Pokazane 1 - 4 wyników wyszukiwania ( totalnie obiektów: 4)

POŚREDNIK W ZAPYTANIACH I REZERWACJACH:
To Islands Travel

 

O NAS – IMPRESSUM

B2B WSPÓŁPRACA

KONTAKT

PON - PIĄ: 7:30-21:15 h
SOB: 8:00-16:00 h

T: +385 (0)21 494 802
F: +385 (0)21 494 820

 • Agregator oferty apartamentów, domów i pokoi
 • 10000 kwater w ofercie
 • Oferta czarteru w jednym miejscu
 • Stałe okazje i zniżki - pytajcie!
 • Wasze rezerwacje są absolutnie bezpieczne
 • Ubezpieczenie waszych pieniądz pokrywa polisa Allianz
 • W porozumieniu z wynajmującymi odpowiadamy na wszystkie wasze pytania
 • Tylko kwatery z pozwoleniami – tysiące zdjęć
 • Lokalizacja kwater jest dokładnie oznaczona na mapie
 • Pomagamy w rozwiązaniu wszystkich kłopotów
 • Fleksybilne warunki płatności
 • Płatności na rachunek w systemie SEPA
 • Możliwość płatności kartą kredytową
 • Dostajecie voucher na adres e-mail
 • Należymy do UHPA (Chorwacki Związek Biur Podróży)
 • 10 lat doświadczenia, tysiące zadowolonych gości
 • Współpracujemy z: Casamundo, Atraveo, E-domizil, Tripadvisor, Flipkey, Holidaylettings, CaseVacanza, Homeaway, Fewodirekt itp.

Reklama

Sitemap

Apartamenty i hotele w Chorwacji 2004 - 2015

Prosze chwilę poczekać!