Krilo Jesenice - Przewodnik turystyczny

KRILO JESENICE - Chorwacja, Omis: Wybierzcie miejsce wakacji i zarezerwujcie noclegi on-line. Zobaczcie naszą ofertę z tysiącami zdjęć miast, miasteczek, zatok i wysp!


Krilo Jesenice to miasto 15 km na południe od Splitu, stolicy Dalmacji. Znajduje się na wybrzeżu, przepełnionym małymi, ukrytymi zatoczkami i zacisznymi plażami, a plaże przed domami i pensjonatami są betonowane.

Port na Przylądku Krilo u stóp Jesenica jest bardzo ciekawy, pełen statków służących do wydobywania piasku, które w przeszłości były bardzo często codzienną pracą w życiu ludzi na rzece Cetina.

Znajduje się tu restauracja, poczta i sklepy jak też i park dla dzieci wyposażony w sprzęt niezbędny do zabawy tak, więc jest on idealnym miejscem do spokojnego rodzinnego wypoczynku.

Jeśli chodzi o życie rozrywkowe, jest tutaj duży wybór, ponieważ Krilo Jesenice leży w połowie drogi pomiędzy Splitem i Omis, to samo dotyczy obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Dla tych, którzy lubią historię sztuki znajdują się tu ciekawe znaleziska z historią i kulturą tego regionu. Jeśli pragną Państwo przygód i chcieliby Państwo skosztować przygody radzimy spróbować raftingu lub wspiąć się na kanion rzeki Cetina.

Prosze chwilę poczekać!