Novi Vinodolski - Przewodnik turystyczny

NOVI VINODOLSKI - Chorwacja, Crikvenica: Wybierzcie miejsce wakacji i zarezerwujcie noclegi on-line. Zobaczcie naszą ofertę z tysiącami zdjęć miast, miasteczek, zatok i wysp!


Novi Vinodolski jest położony na stromym wzgórzu nad spływem Suhe Ričine, w południowo-wschodniej części doliny Vinodolskej. Miasta Novi Vinodolski składa się z 20 osiedli.
Novi Vinodolski jest tylko 30 km od lotniska na wyspie i 180 km od lotniska Zagrzeb.
Bliskość głównych dróg ułatwia dojazd z całej Europy. Oprócz turystyki, Novi Vinodolski jest to historycznie ważne, ponieważ Vinodolski Kodeks, jeden z najważniejszych dokumentów z czasów średniowiecza (1288r). Stare miasto Novi Vinodolski, ruiny klasztoru Paulinów, zamek Frankopan z 4 wieży, domów braci Mazuranic i inne.
Zakwaterowanie oferują; hotele, osiedla turystyczne, kempingi, apartamenty, pokoje, wille, przystań jachtowa do cumowania. Różne atrakcje sportowe i rekreacyjne baseny i inne udogodnienia, są uzupełnieniem wakacji. Plaże są gustownie urządzone, a wśród nich jest Lisanj piaszczysta plaża otoczona lasem sosnowym, idealne dla dzieci i dorosłych.

Prosze chwilę poczekać!