Seget Donji - Przewodnik turystyczny

SEGET DONJI - Chorwacja, Dalmacja: Wybierzcie miejsce wakacji i zarezerwujcie noclegi on-line. Zobaczcie naszą ofertę z tysiącami zdjęć miast, miasteczek, zatok i wysp!


Seget to wieś, nie daleko od Trogir. Seget Gornji znajduje się w głębi lądu, a Seget Donji nad morzem. Seget powstał jako miejscowość w połowie XVI wieku, kiedy szlachcic z Trogiru James Rotondo dostał pozwolenie na budowę twierdzy z wieżą a później wokół tego powstało osiedle.
W obszarze Segetskiego pola znajduje się dużo kościołów i innych pozostałości archeologicznych z czasów starożytnych. Ze względu na położenie i łagodny klimat, ludność zajmuje się przede wszystkim rolnictwem, rybołówstwem i turystyką.
Jeśli chcesz wakacje w mieście z tradycją, podał od dynamiki masowej turystyki, Seget Donji jest miejsce dla Ciebie. Miasto z bogatą ofertą dla smakoszy, spokojne i harmonijne, w pobliżu dużych miast w centralnej Dalmacji, a wybrzeże jest szczególne polecane dla wędkarzy i miłośników sportów wodnych.
Seget oferuje wypoczynek z dala od zgiełku i gwaru, a jednocześnie blisko centrów kultury, Trogir i Split. Jeśli chodzi o inne możliwości jest, to dawna wioska rybacka powiązana z znanym ośrodkiem turystycznym Medena pełnym rozrywki i imprez sportowych

Prosze chwilę poczekać!