Stanici - Przewodnik turystyczny

STANICI - Chorwacja, Omis: Wybierzcie miejsce wakacji i zarezerwujcie noclegi on-line. Zobaczcie naszą ofertę z tysiącami zdjęć miast, miasteczek, zatok i wysp!


Stanici o mała wioska rybacka, 10 km od Omiš w kierunku Makarska i Dubrownik, około 40 km od Splitu. Ze względu na swoje położenie na zboczach górskich miasteczko oferuje wspaniały widok na kanał Brač i na wyspę. Dostępne są komfortowe zakwaterowania w nowo wybudowanych domach, willach i apartamentach, a ich właściciele są bardzo przyjaźni.

Powietrze tutaj jest zupełnie czyste, morze krystalicznie, plaża znajduje się w spokojnym miejscu, z dala od agresywnego rytmu współczesnego życia i przemysłu turystycznego. Na tym obszarze nadal jest możliwe, znalezienie "własnej" plaży w cichym zakątku. Można posilić się w jednej z restauracji: Borovina, Sun City i pizzeria Espagne,
Zakupy można zrobić w jednym z dwóch sklepów, które oferują świeże pieczywo, owoce, warzywa.

Stanici są idealnym miejscem na spokojne rodzinne wakacje w pięknej okolicy. Bliskość kanionu rzeki Cetina oraz góry Biokovo, urodzajnych pól na zapleczu, które nadają się do uprawy owoców, warzyw i winogron, a także piękne plaże to tylko niektóre z powodów, dlaczego Stanici są tak atrakcyjnym miejscem.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą spróbować sportów wodnych, wioślarstwa czy raftingu na rzece Cetina. Dla tych, którzy lubią dobrą zabawę i relaks w Omiš mogą posłuchać zespołów dalmatyńskich, zjeść obiad w doskonałej restauracji, pospacerować, aby cieszyć się wspaniałą, śródziemnomorską atmosferą i architekturą.

Prosze chwilę poczekać!