Vrsar - Przewodnik turystyczny

VRSAR - Istra, Chorwacja: Wybierzcie miejsce wakacji i zarezerwujcie noclegi on-line. Zobaczcie naszą ofertę z tysiącami zdjęć miast, miasteczek, zatok i wysp!


Vrsar to miasto na zachodnim wybrzeżu Istrii, z silną orientacją turystyczną i wysokiej jakości zakwaterowania. Vrsar jest miasteczko, które ma bogate wspaniałe zasoby naturalne, plaże i piękne wybrzeże z także bogatym zapleczem. Łagodny klimat śródziemnomorski, łatwo rozpoznawalne zielone zarośla, sosnowe lasy i czyste błękitne morze są gwarancją dobrego wypoczynku.
Vrsar znajduje się przy ujściu zatoki Lim, na 54 m.n.m wysokim wzgórzu. Pierwotnie osada była na samym szczycie wzgórza. Nowe Vrsar rozwijał się przy morzu. Jest otoczony przez romantyczne wyspy i rafy. Po północnej stronie portu Vrsar zamyka półwysep Montraker.
Zakwaterowanie w Vrsar jest możliwe w hotelach, kempingach, ośrodki dla naturystów, kompleksy apartamentów i domów prywatnych. Do atrakcji Vrsar należy dodać i opuszczone kamieniołomy, gdzie stale wydobywano kamień od czasów rzymskich po dzień dzisiejszy. Ci, którzy preferują aktywne wakacje do zaoferowania są ścieżki rowerowe, nurkowania, sporty ekstremalne, speleo turnusy, tenis, avio panoramę i tym podobne.

Prosze chwilę poczekać!