B2B współpraca


Szanowni Państwo,
Biura turystyczne, Agencje turystyczne, Portale internetowe
To Islands Travel jest agencją specjalizującą się w incoming Chorwacji.
Oferujemy Państwu współpracę w zakresie sprzedaży reprezentowanych przez nas usług turystycznych.
Mamy tysiące apartamentów, pokoi i domów do wynajęcia na chorwackim wybrzeżu jak również na wyspach, wiele hoteli, jachtów na wynajem, organizujemy też inne usługi turystyczne w Chorwacji według ustaleń zgodnie zapotrzebowaniem klienta.

W naszych katalogach internetowych każdy z poszczególnych obiektów przedstawiony jest na zdjęciach z opisem i cenami w ten sposób, że potencjalni goście mogą szczegółowo zapoznać się z ofertą zanim zdecydują się wysłać zapytanie.

Co oferujemy?

DLA BIUR PODRÓŻY:
Łączenie naszej możliwości świadczenia usług turystycznych z Państwa stroną internetową za pomocą nowoczesnej technologii. (FRAME, IFRAME lub XML API)

Sprzedaż naszej oferty jako Państwa własnej.
Od ceny lokali Państwa Agencja zatrzymuje ustaloną kwotę rabatu-prowizji za każdą rezerwację. Oferujemy takie same ceny jakie mamy ustalone przy organizowaniu rezerwacji bezpośrednio z naszymi gośćmi poprzez inne nasze portale internetowe.
Możliwość zarabiania pieniędzy bez dużych inwestycji!
Mają Państwo możliwość reklamować nasz katalog i przedstawić go jako swój własny produkt.
Szczegółowy sposób współpracy przedstawiony jest w Umowie, którą podpisujemy z naszymi partnerami. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt via e-mail lub kontakt telefoniczny. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa zapytania
DLA TURYSTYCZNYCH PORTALI INTERNETOWYCH:
Opracowaliśmy specjalny partnerski system atrakcyjnej strony internetowej AFFLIATE B2B, którą nazywamy kanałem sprzedaży.

Kanał sprzedaży przeznaczony jest dla portali, których właściciele zajmują się reklamą w dziedzinie turystyki, a jednocześnie nie mają statusu biura podróży oraz nie chcą zajmować się rezerwacją i bezpośrednim kontaktem z gośćmi lecz tylko świadczyć usługi reklamy naszej oferty. Oferujemy połączenie naszej oferty do Państwa witryny internetowej za pomocą FRAME, IFRAME lub XML API.

W zależności od wybranego sposobu płacimy za zapytania lub rezerwacje za pośrednictwem Państwa strony internetowej. Szczegółowy sposób współpracy przedstawiony jest w Umowie, którą podpisujemy z naszymi partnerami. Podgląd zysków umożliwiony jest poprzez logowanie B2B.

Z uszanowaniem
Dyrektor
Ivica Sinovčić dipl. oec.

Kontakt:
Informatyka i web marketing:
Ivica Sinovčić,
tel: 00385 (0)95 908 6075
e-mail: b2b@titravel.hr

Prosze chwilę poczekać!