Chorwacja - zakwaterowanie, rodzaj zakwaterowania w Chorwacji - Przewodnik turystyczny

Chorwacja - zakwaterowanie, rodzaj zakwaterowania w Chorwacji. Wybierzcie miejsce wakacji i zarezerwujcie noclegi on-line. Zobaczcie naszą ofertę z tysiącami zdjęć miast, miasteczek, zatok i wysp!


Chorwacja- zakwaterowanie, rodzaj zakwaterowania w Chorwacji
W Chorwacji, można spędzić pobyt w hotelu lub podobnym obiekcie zakwaterowania (małe rodzinne hotele, motele, hostele), w kampingach, zakwaterowanie u prywatnych najemców, czarter jachtów w przystani w marinach lub innych portach.
Chorwacja znana jest z bogatej oferty obiektów prywatnych; apartamenty, pokoje i domy do wynajęcia. Takie zakwaterowanie można znaleźć w każdym mieście i wsi, szczególnie na chorwackim wybrzeżu. Ceny zakwaterowania są w takich obiektach dość niższe od zakwaterowania w hotelu. Prywatne mieszkania, domy i pokoje, mogą być podzielone na kategorie, trzy i cztero gwiazdkowe w zależności od komfortu jaki oferują. Wiele domów jest położonych w atrakcyjnych zatokach bezpośrednio na wybrzeżu, co zostalo podkreślone i taka oferta nosi nazwę zakwaterowanie w zatoce.
Chorwacja ma około 680 hoteli, z czego 23 hoteli są 5-gwiazdkowe, a pozostałe hotele są od 2 do 4 gwiazdki. Istnieje wiele małych, komfortowych hoteli rodzinnych, w których można spędzić miłe wakacje. W Chorwacji jest około 230 dużych i około 280 małych kampingów rodzinnych co daje około 225 000 miejsc w tego typu zakwaterowaniach. Najlepsze warunki campingowe ma Istria. Chorwackie wybrzeże jest idealnym miejscem dla żeglarzy, niemal w każdym miejscu na wybrzeżu jest port, znajdują się liczne zatoczki i 50 marin. Zobacz naszą ofertę czarteru łodzi do wynajęcia: www.chorwacja-czarter.pl

Prosze chwilę poczekać!