Arbanija - Przewodnik turystyczny

ARBANIJA - Wyspa Ciovo, Chorwacja: Wybierzcie miejsce wakacji i zarezerwujcie noclegi on-line. Zobaczcie naszą ofertę z tysiącami zdjęć miast, miasteczek, zatok i wysp!


Arbanija to maleńka turystyczna osada oddalona o 4 km na wschód od miasta Trogir drogą regionalną, która za mostem rozciąga się wzdłuż wyspy. Cała wyspa Ciovo jest znana z pięknych plaż, lasów przybrzeżnych oraz z licznych maleńkich wiosek. Stąd też Arbanija jest odpowiednim letniskiem dla rodzin, które podczas wakacji pragną mieć wszystkie udogodnienia zgrupowane w jednym dobrze rozwiniętym centrum turystycznym, a zarazem chcą one zachować prywatność z możliwością udawania się na małe ustronne plaże i do zacisznych zatok.

Nie brak i rozrywek podczas wieczorów, jako że tylko o kilka kilometrów oddalony jest Trogir, który oprócz żywiołowych nocy rybackich i imprez folklorystycznych oferuje koncerty muzyki klasycznej w wyjątkowo malowniczej oprawie scenicznej miasta. Natomiast dla zwolenników aktywnego wypoczynku w ofercie są liczne obiekty sportowe. Samo położenie geograficzne oferuje wiele wycieczek do wodospadów rzeki Krka (Park Narodowy Krka), do takich miast jak: Split, Sibenik, Trogir oraz do pozostałych miejsc na wyspie Ciovo, do Donji i Gornj Okrug, do Arbanije… a lotnisko oddalone jest zaledwie o 10 km.

Prosze chwilę poczekać!