Dugi Rat - Przewodnik turystyczny

DUGI RAT - Chorwacja, Omis: Wybierzcie miejsce wakacji i zarezerwujcie noclegi on-line. Zobaczcie naszą ofertę z tysiącami zdjęć miast, miasteczek, zatok i wysp!


Dugi Rat to osiedle i port pomiędzy Split miastem pełnym zabytków historycznych i innych wartości kulturalno artystycznych a malowniczym miasteczkiem Omis

Masyw górski pokryty lasami sosnowymi, które rozciągają się aż na plaże, sprawia, że ten obszar jest szczególnie piękny. Zieleń, czyste powietrze, łagodny klimat i piękny widok na morze i wyspy to rzeczy, które na pewno zachwycą wszystkich odwiedzających od pierwszego wrażenia.

Jakość i wybór pensjonatów, apartamentów, pokoje i campingów, oferowanym swoim gościom, zapewniają przyjemny pobyt nie wspominając o licznych restauracjach, które oferują lokalne specjały oraz wina to gwarancja przyjemnego pobytu w Dugi Rat

Każdego lata odbywa się tu "Lato Kulturalne Dugi Rat z wieloma różnymi imprezami kulturalnymi: spektakle dramatyczne, koncerty, wystawy i festiwale dla dzieci.

Piaszczyste plaże są doskonałym wyborem dla rodzin z małymi dziećmi, a kanał morski pomiędzy Brač a Dugi Rat stwarzają dla żeglarzy, narciarzy wodnych i windsurfingu możliwość aktywnego wypoczynku z licznymi obiektami sportowymi.

Gościom Dugi Rat, którzy lubią wieczorne zabawy i pragną spędzić wieczór przy rytmach muzyki, oferuje się doskonały wybór w pobliskich miastach.

Prosze chwilę poczekać!