Icici - Przewodnik turystyczny

ICICI - Chorwacja, Kvarner: Wybierzcie miejsce wakacji i zarezerwujcie noclegi on-line. Zobaczcie naszą ofertę z tysiącami zdjęć miast, miasteczek, zatok i wysp!


Icici to malownicza, kameralna, nadmorska miejscowość, leży w najpiękniejszej części Kvarneru, gdzie łagodne stoki Ucka schodzą w kierunku morza, rozwynął się obok pięknych i sławnych miast Opatija i Lovran.
Zakwaterowanie w Icici jest zróżnicowane i dostosowane do każdego. Przede wszystkim to prywatne pokoje i apartamenty, który znajdują się w willach i domach w pobliżu morza, lub w niewielkiej odległości. Goście, którzy chcą spędzić wakacje w hotelu, mają do dyspozycji hotel "Icici", a tych, którzy chcą spędzić wakacje w kontakcie z czystą i nie naruszalną naturą polecane są przestronne i urządzone kempingi. Gospodarze, znani z tradycyjnej gościnności, zawsze starają się wyjść naprzeciw potrzebom turystów, dzięki czemu turyści zawsze wracają ponownie do Icici. Po przyjemnym dniu spędzonym w korzystaniu z czystego morza i słońca, nie przegap skorzystać ze specjałów kulinarnych tego regionu, które są oferowane w wielu restauracjach i tawern. Na wiosnę są to obowiązkowo szparagi a oprócz nieuniknionego sera i szynki najważniejsze są świeże ryby z Adriatyku, kraby i skorupiaki, którym z pewnością nikt się nie oprze. Dla żeglarzy, ważne jest, aby wspomnieć, że w Icici jest ACI Marina, jeden z najnowocześniejszych przystani na Adriatyku, co zapewnia wysokiej jakości i pełną usługę przez cały rok. Niedaleko jacht marina znajduje się przystań jachtowa w starym porcie jest odpowiednia do cumowania małych łodzi i pontonów.

Prosze chwilę poczekać!