Marina - Przewodnik turystyczny

MARINA - Chorwacja, Trogir: Wybierzcie miejsce wakacji i zarezerwujcie noclegi on-line. Zobaczcie naszą ofertę z tysiącami zdjęć miast, miasteczek, zatok i wysp!


Marina to miejscowość turystyczna i mały port w pobliżu starego miasta w Dalmacji Trogir (12 km na zachód), przy głównej drodze Split - Sibenik.
W Marina znajduje się letnia rezydencja biskupa Trogiru. Na wyspie, która była w tej miejscowości, ok. 1500. g. zbudowana została imponująca, wieża z zaokrąglonymi łukami na kolumnach. Z czasem, wyspa, na której stała wieża została połączona z lądem i wieża odnowiona zgodnie z jej pierwotnym wyglądem Poza tym w mieście można zwiedzić gotycko-renesansowy kościół św. Jana i gotycki kościół św. Łukasza.
Wybrzeżem zatoki, usiane jest z licznymi domami rodzinnym. Plaże są piaszczyste i żwirowe nadające się na spokojne wakacje dla dzieci i rodziny, a sosny i drzewa oliwne zapewnią cienie podczas najgorętszych części upalnych dni.
Istnieje kilka restauracji, które serwują świeże ryby i doskonałe wina. Zatoka jest chroniona ze wszystkich stron od wiatrów, Marina jest często odwiedzana przez żeglarzy, którzy mają do dyspozycji 140 miejsc do cumowania.
Jeśli chodzi o uprawianie sportu zalecane są sporty wodne, żeglarstwo, nurkowanie i wędkarstwo sportowe, a wynajem łodzi lub jachtu, umożliwia udanie się na wycieczkę lub do zbadania zacisznej zatoczki w okolicy. Zabawy i znajdziesz wizytując miasta takie jak Split, Trogir i Primosten. To samo dotyczy, jeśli chcesz przeżyć współczesne życie nocne;: kasyna, nocne bary i dyskoteki.

Prosze chwilę poczekać!